4 sierpnia 2022

Polbiznes

O biznesie w Polsce

rzęsy-do-volume

Przedłużanie rzęs metodą Russian Volume

Przedłużanie rzęs metoda objętościową to zabieg, który stał się prawdziwym błogosławieństwem dla kobiet. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej pani, która chce mieć spojrzenie pełne wyrazistości, a oczy optycznie powiększone. Dzięki przedłużonym rzęsom każda kobieta może wyglądać atrakcyjnie, nie tylko od święta.

Dlaczego kobiety decydują się na przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs staje się coraz popularniejsze. Zabieg ten cenią sobie zwłaszcza zabiegane panie, które nie mogą tracić wiele czasu na codzienny, poranny makijaż, a chcą świetnie wyglądać. Wszystkie typy, a zwłaszcza rzęsy do volume, wyglądają atrakcyjnie i nie wymagają tuszowania. Ich kondycji nie niszczą nawet trudne warunki atmosferyczne, ani uprawiane sporty.
Zabieg przedłużania rzęs wskazany jest głównie paniom, których naturalne rzęsy są jasne, krótkie i rzadkie. Dobrze wykonany dodaje każdej kobiecie pewności siebie.

Metody przedłużania rzęs

Obecnie w zakładach kosmetycznych oferuje się kilka sposobów na przedłużenie rzęs. Pierwszym z nich jest metoda jeden do jednego, która polega na tym, że pomiędzy naturalne włoski na rzęsach wkleja się sztuczne. Efektem są gęste rzęsy i wyraźne spojrzenie. Panie, które chcą, aby ich rzęsy były wyraziste decydują się na przedłużanie metodą 3D. Najbardziej spektakularny efekt zapewnią rzęsy przedłużone metodą Russian Volume Style.

Przedłużanie rzęs metodą Russian Volume Style

Zabieg ten jest nie tylko pracochłonny, ale również długi, ponieważ trwa około czterech godzin. Rzęsy do volume są bardzo lekkie i nie powodują dyskomfortu. Są natomiast bardzo trwałe i gwarantują długi czas użytkowania.
Metoda Russian Volume Style, inaczej zwana metoda 8D, zainspirowana jest rosyjskim, wyrazistym makijażem. Polega ona da doklejaniu kępek rzęs, które wyglądają jak naturalne. Te doklejane włoski wykonane są z włosków o specjalnej strukturze, które układają się w charakterystyczny wachlarz. Nadają spojrzeniu głębie i wyraz tajemniczości. Ich plusem jest to, że można się cieszyć nimi przez dłuższy czas i nie ograniczają one w żaden sposób codziennych aktywności każdej kobiety. Można bezpiecznie chodzić na siłownię, do pracy, wybrać się na urlop. Rzęsy do Volume, ze względu na wyjątkową trwałość, nie wymagają częstego uzupełniania. Niewątpliwą zaletą jest również to, że do tego typu rzęs używa się niewiele kleju, tak więc nie podrażnia się powieki.
Przedłużanie rzęs na stałe wpisało się w ofertę dobrych zakładów kosmetycznych i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet na całym świecie.